Sposoby na pełen relaks!

Sposoby na pełen relaks!

23 kwietnia 2018 Wyłączono przez admin

Lubisz relaks? Chyba nie ma osoby, która go nie lubi. Każdy jednak woli relaksować się inaczej. Jest wiele sposobów, aby wykorzystać wolny czas. Wszystko zależy od tego co lubimy i czego właśnie potrzebujemy. Niektórzy swój wolny czas i relaks spędzają aktywnie. Dla innych zaś relaks to pełne i długie odprężenie, kiedy nie trzeba nic robić. A Ty jak się relaksujesz?

Sposoby na relaks we własnym domu!

Sposobów na relaks jest wiele. Jeśli nie lubisz wychodzić z domu, to zrelaksuj się właśnie w nim. Podpowiadamy w jaki sposób zrelaksować się we własnym mieszkaniu i co będzie nam potrzebne.

  • Relaksacyjna kąpiel – kąpiel może być w zwykłej wannie, ale wiele osób podczas remontu łazienki stawia na jacuzzi domowe. Jest to zapewnienie sobie bąbelków , dużej ilości piany i relaksacyjnego masażu podczas jednej kąpieli. Taka kąpiel może być w blasku świec z dodatkiem olejku eterycznego. Wiele kobiet do kąpieli używa żeli, które zawierają substancje kojące i odżywcze,
  • SPA dla ciała – po wyjściu z wody warto wetrzeć w ciało kojący balsam. Wiele pań w uda i pośladki wmasowuje preparaty antycellulitowe i ujędrniające. SPA dla ciała to również zrobienie manicure i pedicure. Zanim jednak zabierzemy się za te czynności zadbajmy o skórę wokół naszych paznokci.
  • SPA dla twarzy – na początek świetnie sprawdzi się maseczka relaksująca, nawilżająca lub odżywcza. Użycie takiej maseczki poprawia dotlenienie skóry, a co za tym idzie można uzyskać efekt rozświetlenia. Na oczy można położyć chłodne torebki z zaparzonej herbaty, albo plasterki ogórka. Po zmyciu maseczki należy nałożyć krem.

Inne formy relaksu!

Wiele osób korzysta z usług masażysty, który wykonuje relaksacyjne masaże, szczególnym zainteresowaniem cieszą się masaże z czekoladą, albo gorącymi kamieniami. Spora część osób chodzi na basen pływać, gdzie nie ogranicza ich nic, zazwyczaj panie korzystają również z jacuzzi, w którym doznają przyjemnego masażu ciała. Największa ilość osób, aby się zrelaksować wybiera się do SPA, gdzie świadczony jest kompleksowy zakres usług.