Zatrudnij legalnie pracownika z Js Consulting!

Zatrudnij legalnie pracownika z Js Consulting!

25 czerwca 2019 Wyłączono przez admin

Zatrudnianie pracowników zza granicy staje się coraz popularniejsze w naszym kraju. Zatrudniane są najczęściej osoby z naszej wschodniej granicy, czyli Ukraińcy i Białorusini. Zatrudnienie takiego pracownika musi odbywać się legalnie. Nie każdy wie, jakie działania podjąć, aby zatrudnić odpowiednie osoby do pracy. Na szczęście na rynku istnieją firmy, które zajmują się legalizacją pracy i pracowników zza granicy. Poznaj działania firmy i dowiedz się co możesz zyskać.

JS consulting – usługi firmy na najwyższym poziomie

Jedną z firm, która świadczy usługi z zakresu legalizacji zatrudnienia obcokrajowców jest JS Consulting. Przedsiębiorstwo to świadczy usługi dla obcokrajowców chcących podjąć legalnie pracę a terenie Polski, jak i również dla przedsiębiorców, którzy chcą legalnie zatrudnić osoby zza granicy. Tego typu firmy zajmują się formalnościami związanymi z legalizacją pobytu i pracy. Celem firm jest uzupełnienie braków kadrowych na rynku pracy. Zatrudnienie pracownika zza granicy to świetne rozwiązanie w przypadku braku polskich pracowników.

Zakres prac wykonywane przez przedsiębiorstwa zajmujące się legalizacja zatrudnienia

Przedsiębiorstwa zmierzające do zatrudnienia pracowników zza granicy wykonują szereg prac związanych z tymi działaniami, oto one:

  • pozyskiwanie zezwolenia na pobyt stały oraz staranie się o:
  • zezwolenie na pobyt czasowy Toruń,
  • zezwolenie na pracę dla cudzoziemca,
  • zezwolenie na pracę sezonową,
  • zgoda na pobyt ze względów humanitarnych,
  • zgody na pobyt tolerowany.

Działania te wykonywanie są w zakresie reprezentowania cudzoziemców. W firmie JS Consulting pracują doświadczeni pracownicy, dzięki czemu takie działania przebiegają sprawnie i bezproblemowo.

Również i dla przedsiębiorców, którzy zamierzają zatrudnić pracowników zza granicy świadczonych jest wiele usług. Firmy zajmują tworzeniem wniosków i procesem zatrudniania do momentu, kiedy zostanie wydane zezwolenie na pracę cudzoziemca albo na pracę sezonową.

zbieranie trukawek na plantacji przez pracowników

Czasami jedynym wyjściem, aby pozyskać pracownika jest zatrudnienie osoby zza granicy. Dlatego na rynku powstaje coraz więcej firm, które zajmują się takimi działaniami. Ważne, aby firmy te były terminowe i pozyskiwały skutecznych pracowników. Warto zapoznać się z ofertą firmy JS Consulting i skorzystać z usług.